Wczytuję dane...

Dekoracje i wyposażenie

Dekoracje i ozdoby

Odmień swój dom, stosując wyjątkowe dodatki i ozdoby.
Niech Twój styl będzie widoczny w każdym szczególe. Każdy element dekoracji niech będzie odzwierciedleniem Twojej osobowości. Pamiętaj - dodatki tworzą wnętrze.

Lustra

Lustra sprawią, że małe mieszkania będzie wydawać się przestronne. Budując lustrzaną ścianę, powiększysz swój salon optycznie o kilkanaście procent. Dodatkowo słońce, które wpadać będzie przez okna, wywoła wiele sympatycznych rozświetleń i refleksów. Nie bój się, luster, nigdy za wiele.

Rośliny

Nie zapomnij o roślinach. Mogą być żywe – jednak trzeba będzie o nie dbać i czasami zmieniać na nowe. Nie każdy przecież musi mieć dobrą rękę do roślin. Możesz też użyć sztucznych. W dzisiejszym świecie dostępne są piękne sztuczne kwiaty, do złudzenia imitujące żywe rośliny. To zawsze będzie cudowna ozdoba. Wystarczy tylko je odświeżać i nabłyszczać. Dobierz odpowiednie donice i doniczki. Możesz użyć tych błyszczących metalowych. Spróbuj też ceramicznych bądź kamiennych. Twoje cięte kwiaty i rośliny będą też potrzebowały wazonów. Dostępne są liczne pasujące do każdego wnętrza wzory. Na pewno coś znajdziesz.

I na koniec

Zrób wrażenie dzięki odważnym zasłonom i draperiom. Dodaj półki do ścian salonu, przedpokoju i sypialni. Podkreśl swój indywidualny styl dekoracji domu.

Rozejrzyj się. Jest pięknie.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów