Wczytuję dane...

Dekoracje i wyposażenie

Dekoracje i ozdoby

Odmień swój dom, stosując wyjątkowe dodatki i ozdoby.
Niech Twój styl będzie widoczny w każdym szczególe. Każdy element dekoracji niech będzie odzwierciedleniem Twojej osobowości. Pamiętaj, że dekoracyjne dodatki tworzą wnętrze i mówią wiele o Twoim guście.

Zastosuj lustra

Dekoracyjne lustra sprawią, że małe mieszkania będzie wydawać się przestronne. Czasami jest to na prawdę duża różnica. Budując lustrzaną ścianę, powiększysz swój salon optycznie o kilkanaście procent. Nie uwierzysz, jaki to niezwykły efekt.  Dodatkowo słońce odbite w lustrach, które wpadać będzie przez okna, wywoła wiele sympatycznych rozświetleń i refleksów. Nie bój się. Luster, nigdy za wiele. W naszej ofercie znajdziesz lustra we wszystkich stylach. Dostępne są lustra nowoczesne, duże lustra w stylu boho, okrągłe metalowe lustra słońce, klasyczne duże lustra w drewnianej ramie i wiele innych. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

A może przydadzą Ci się dekoracyjne figurki i popiersia?

Moda na ten typ dekoracji nie przemija. Figurki dekoracyjne obecne są właściwie w każdym wnętrzu. Czasami są to figurki zwierząt, ceramiczne rośliny, szklane posążki albo metalowe podpórki. Tak czy inaczej, za każdym razem dekoracyjne ozdoby wzbogacają wnętrze i nadają mu charakteru. Piękna, stylowa figurka psa odlana z metalu na środku salonu doda mu niepowtarzalnego uroku.

Okrągły zegar z widocznym mechanizmem to idealny zakup do Twojego salonu

Bez odmierzania czasu świat stanąłby w miejscu, a ludzie całkowicie by się pogubili. Na szczęście istnieją zegary, które poza swoją oczywistą funkcją wskazywania aktualnej godziny mają też niezwykły walor dekoracyjny. Zegar jest obecnie po wielokroć także dziełem sztuki. Istnieją zegary klasyczne, zegary nowoczesne, duże zegary z widocznym, ruchomym mechanizmem, z cyframi rzymskimi i arabskimi. Dla każdego coś dobrego. Zegary od Bellissima Casa mają zawsze jedną wspólną cechę, którą opisujemy w słowach-styl, jakość i najlepsze wykonanie.

Udekoruj dom, stosując żywe i sztuczne rośliny

Nie zapomnij o roślinach. Mogą być żywe – jednak trzeba będzie o nie dbać i czasami zmieniać na nowe. Nie każdy przecież musi mieć dobrą rękę do roślin. Możesz też użyć sztucznych. W dzisiejszym świecie dostępne są piękne sztuczne kwiaty, do złudzenia imitujące żywe rośliny. To zawsze będzie cudowna ozdoba. Wystarczy tylko je odświeżać i nabłyszczać. Dobierz odpowiednie donice i doniczki. Możesz użyć tych błyszczących metalowych. Spróbuj też ceramicznych i kamiennych osłonek. Twoje cięte kwiaty i rośliny będą też potrzebowały wazonów. Dostępne są liczne pasujące do każdego wnętrza wzory. Na pewno coś znajdziesz.

I na koniec

Powieś obrazy, dekoracje ścienne. Dodaj półki do ścian salonu, przedpokoju i sypialni. Podkreśl swój indywidualny styl i smak.

Rozejrzyj się. Jest pięknie.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów