Wczytuję dane...

Gabinet

Gabinet

Coraz więcej osób potrzebuje domowego biura. Miejsca w pobliżu, gdzie bez wychodzenia będzie można  spokojnie pracować, wypełniać obowiązki służbowe, utrzymywać kontakt z klientami i współpracownikami. Jasne jest, że chcemy, aby miejsce to było, jak najbardziej komfortowe, przytulne i dobrze wyposażone. Dlatego oprócz komputera, telefonu potrzebować będziemy biurka lub stołu, stolika, aby postawić na nim kawę lub herbatę.Niezbędne staną się fotel, krzesło biurowe czy regał. Niezwykle istotnym elementem stanie się także komfortowe oświetlenie.

Biurko.

Biurko należy dopasować do wzrostu użytkownika, warto więc dokonywać przymiarek „na żywo”, siadając przy każdym modelu z osobna. Ręce powinny spocząć swobodnie na blacie, sprawdźmy, czy nie garbisz się, oraz czy przedramiona tworzą z tułowiem kąt prosty. Im wyżsi jesteśmy, tym wyższe musi być nasze biurko.  Pamiętajmy, że biurko, to nie tylko miejsce pod komputer, ale także blat na którym pomieścić musimy wszystkie dokumenty i rzeczy niezbędne do pracy. Dlatego czasami lepiej wybrać mebel nieco szerszy i dłuższy. Wszystko oczywiście zależy od naszych możliwości lokalowych, które musimy brać pod uwagę.

Fotel biurowy

Jeśli chcesz kupić idealny fotel biurowy, zwracaj uwagę nie tylko na wygląd i niską cenę, ale przede wszystkim na to, czy będzie wygodny i pozwoli ci pracować przez długie godziny. Wybierając źle wyprofilowany fotel, narażasz się na bóle kręgosłupa, a także problemy z krążeniem.

Stół lub stolik kawowy

Stolik kawowy to nie tylko elegancka i stylowa ozdoba, ale także mebel za sprawą którego pokazujemy, że przedsiębiorstwo jest otwarte na odwiedziny interesantów. To ważny element kontaktu z klientami –  mogą oni w przyjaznej atmosferze zapoznać się ze szczegółami oferty. Wygodne i estetyczne miejsce do rozmowy zapewnia pozytywne emocje ze strony osób które byż może będziemy musieli gościć.. Warto zadbać o komfortowe warunki ich pobytu, aby była współpraca była jak najbardziej produktywna i równie przyjemna. Jaki typ stolika kawowego będzie najlepiej wyglądał w przestrzeni biurowej?
Wszystko zależy od naszych potrzeb. Do wyboru mamy stoliki w różnych kształtach, wysokościach, wykonane z drewna, metalu,. z blatem mdf czy szklanym. Decyzja o wyborze jest całkowicie indywidualna.

Meble do przechowywania, regały, szafki

Jak dobrać regał lub szafkę do przechowywania dokumentów? Tu istnieje kilka ważnych uwarunkowań i zasad, z których zdecydowanie najważniejsza jest potrzeba rozbudowy. Wiadomym jest, że dokumentów będzie przybywać, dlatego potrzeba będzie coraz więcej miejsca na np. segregatory. Z tego też powodu polecane są meble modułowe. Pozwalają one szybko rozbudować lub przeorganizować wnętrze. Jeśli zdecydujemy się na zakup jednej z dostępnych na rynku serii – dokupienie i ustawienie kolejnych elementów nie będzie stanowiło problemu

Dobrze dopracowane wnętrze, z idealnie dobranymi meblami i dodatkami stanowić będzie komfortowe miejsce do pracy - zwiększy jej wydajność i pozwoli czerpać zadowolenie z poniesionego wysiłku.


Sortuj według:
Wyświetl po produktów

LORNETKA

359,99 PLN

Globus

279,90 PLN