Wczytuję dane...

Nowa kolekcja

Bellissima Casa Interior and Living-codziennie nowe meble i stylowe dekoracje

Nasz prężny zespół pracuje nad tym, aby każdego dnia pokazywać naszym klientom nowe, piękne meble i dekoracje znalezione w katalogach naszych dostawców. Przeszukujemy portale, foldery dostarczane do naszego biura, wykonujemy dziesiątki telefonów i odbywamy wiele biznesowych spotkań. Powiększamy też bazę dostawców i nawiązujemy z nimi współpracę. Nowa kolekcja mebli i stylowych dekoracji stale się poszerza. Bardzo dużą wagę przykładamy, aby ułatwić klientowi szybkie odnalezienie produktu, którego poszukuje. W zakładce z nową kolekcją znajdziecie meble i dodatki do wnętrz glamour, nowoczesne, w stylu industrialnym, boho, loft i vintage.

Meble i dodatki glamour i art deco

Bardzo obecnie popularny styl glamour i art deco wcale nie jest przeznaczony dla osób o wyjątkowo zasobnym portfelu. Obecnie dysponując niewygórowaną kwotą, można stać się właścicielem pięknej złotej komody z blatem, eleganckiego złotego fotela z siedziskiem tapicerowanym aksamitem, czy cudownego dużego żyrandola na długim łańcuchu z kryształami. Takie właśnie propozycje znajdziesz w naszym sklepie. Jeśli jednak szukasz jeszcze innych dekoracyjnych detali czy wytwornych mebli do Twojego salonu zadaj nam pytanie. Chętnie odpowiemy.

Style loft i nowoczesny.

Bardzo dużo pytań i opinii naszych klientów związanych jest z tymi dwoma stylami. Od dłuższego czasu obserwujemy wzmożone zainteresowanie dekoracjami i wyposażeniem wnętrz przywołującymi klimat pewnej bardzo eleganckiej surowości. Chociaż styl industrialny to pochodna czasów amerykańskiego kryzysu, to paradoksalnie w tym stylu urządzić można naprawdę bogoto wyglądające wnętrze. W sklepie Bellissima Casa znajdziesz na przykład wiele stylowych nowoczesnych zegarów industrialnych albo pięknie się prezentujących metalowych komód.

Boho i vintage-ciepło i przytulność

Podobnie jak w przypadku stylu nowoczesnego i loft, style vintage i boho cieszą się od lat ogromnym zainteresowaniem. W ostatnim jednak czasie obydwa przeżywają prawdziwy boom popularności. Dlatego staramy się dynamicznie rozwijać swoją kolekcję mebli vintage i dodatków boho. Przytulność i ciepło jakiego produkty w tych stylach dodają wnętrzom, jest ich niezaprzeczalnym atutem i cechą rozpoznawczą.

Mamy wiele innych propozycji dla Ciebie

Oczywiście poza meblami i dekoracjami z nowej kolekcji mamy dla Ciebie wiele innych propozycji. Czasami trudno jednoznacznie zakwalifikować produkt do jednej, konkretnej kategorii. Dlatego niektóre z naszych artykułów meblowych i produktów dekoracyjnych znajdziesz w wielu innych zakładkach. Dzieje się tak dlatego, że czasami konsola w stylu glamour może być uważana także za nowoczesną konsolę do salonu, a stylowy stolik pomocniczy z jasnym blatem w stylu loft zostanie uznany za dekoracyjny stół w stylu nowojorskim. Zdajemy sobie sprawę, że można się w tym trochę pogubić. Dlatego, jak zawsze pamiętaj, że zawsze przed dokonaniem wyboru możesz nas poprosić o radę i skorzystać z naszej pomocy.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów