Wczytuję dane...

Oświetlenie

Lampy stojące oraz wiszące do salonu

Pokaż światu, jak pięknie to wszystko zrobiłeś. Oświetl swoje wnętrza w Twoim ulubionym stylu. Dopasuj lampy, kinkiety, abażury do swojego indywidualnego gustu i smaku. Brzmi skomplikowanie? Rzućmy razem trochę światła na ten temat. Na początek klasyczne lampy stołowe i lampy podłogowe. Najbardziej uniwersalny rodzaj oświetlenia. Zastanów się, jaki rodzaj światła lubisz i co pasuje do przestrzeni, którą urządzasz.

Lampy stołowe i podłogowe

Masz stół lub biurko, które jest trochę puste? Mamy Cię. Lampy stołowe mogą tworzyć nowoczesną przestrzeń życiową. Dadzą wystarczająco dużo światła podczas lektury Twojej książki. Ułatwią też długą pracę wieczorami. Pomyśl o łukowatej lampie podłogowej wiszącej nad sofą w salonie. A może lepsza będzie taka z trzema żarówkami, która może rozjaśnić kilka miejsc jednocześnie. Dodatkowo zamień żarówkę na taką ze złotym lub srebrnym żarnikiem. Uzyskasz subtelny luksusowy akcent.

Lampy wiszące

To Twój ulubiony rodzaj oświetlenia. My to rozumiemy. Nasze wiszące lampy umilą ciekawą rozmowę z Twoimi gośćmi lub domownikami. W wysokich pomieszczeniach zastosuj lampy na długim łańcuchu. Jeśli pokój jest niski, użyj tych krótkich. A co z kuchnią? Piękna lampa nad wyspą w kuchni to gotowy projekt na Instagram. Pochwal się swoim followersom.

Wejdźmy do salonu

Materiały takie, jak kwarc, alabaster mogą nadać eklektyczny charakter istniejącemu wystrojowi. Smukłe sylwetki lamp doskonale wpisują się w minimalistyczną estetykę. Chcesz odważniej podejść do tematu? Skorzystaj z żyrandoli, są większe i jaśniejsze, często są w stanie samodzielnie oświetlić pomieszczenie. Spróbuj zawiesić jeden nad stołem, a drugi w jadalni dla maksymalnego efektu. Uzupełniając oświetlenie miejsc, w których nie zmieściłby się żyrandol, użyj kinkietów ściennych. Użyj dwóch, aby wzmocnić symetrię, która może nadać wytworności każdemu pomieszczeniu. Potrzebujesz więcej oświetlenia w sypialni? Pomyśl o kinkietach po obu stronach wezgłowia.

Kiedy wszystko zostało już przez Ciebie pięknie oświetlone czas zaprosić znajomych. Bądź pewien, że zrobisz wrażenie.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów