Wczytuję dane...

Tekstylia

Tekstylia dekoracyjne do mieszkania

Każde urządzone przez Ciebie wnętrze wymaga dopieszczenia. Ostatniego szlifu. Dopracowania tego, co wysiłkiem rąk i umysłu przemieniłeś w projekt Twoich marzeń. To kolejny bardzo miły moment, bo wnosisz do swojego domu ciepło, delikatność i przytulność. Planujesz powieszenie zasłon, wprowadzenie na kanapy i fotele dekoracyjnych poduszek. Myślisz o chwilach, kiedy wyciągniesz się na szezlongu i przykryjesz miękkim kocem. Sama myśl o tym niezwykle relaksuje.

Dekoracyjne poduszki, stylowe koce i pledy

Te z pozoru najtańsze elementy wykończeniowe to prawdziwa skarbnica dekoracji. To one robią efekt WOW. Kilka poduszek na kanapie, fotelu, czy na łóżku i wszystko nabiera nowego blasku. Przerzucony przez oparcie krzesła pled albo oryginalny dywan w Twoim stylu. Jeśli tylko dodatki pasują do pozostałych dekoracji to po prostu SUPER. W ofercie Bellissima Casa znajdziesz każdą z tych domowych dekoracji. Uwielbiamy nasze poduszki z monogramem, które może zamówić w dowolnym rodzaju materiału i dowolnym kolorze. Nasze komfortowe koce i pledy produkujemy i dostarczamy na zamówienie. Podobnie, jak w przypadku poduszek, tu także możesz wybrać kolor i materiał. Wsadem do poduszek są produkty najwyższej jakości, które pozyskujemy od najlepszych partnerów.

Idealne drobiazgi do salonu

Tekstylia, których użyjesz i kilka dodatkowych drobiazgów będą wisienką na torcie. Może na ścianie przydałyby się jeszcze jakieś obrazki. Kolekcja rodzinnych zdjęć albo pamiątki z wakacji. Ozdobna figurka bądź cudnej urody świecznik. Dodaj jeszcze zapachową świecę i...

Zrobione Od dzisiaj mów sobie MISTRZU. Gratulacje.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów