Wczytuję dane...
Koszty wysyłki

Jak dostarczamy zakupiony towar


Wszystkie zakupione w sklepie Bellissima Casa Interior and Living towary są dostarczane do klientów poprzez firmy kurierskie, sieć paczkomatów i dostawę własną.

Sposób dostawy uzależniony jest od wybranej przez klienta opcji dostawy oraz gabarytu, ciężaru i materiału, z jakiego wykonany jest produkt. Naszą najwyższą troską jest, aby zakupiony towar dotarł do odbiorcy nie uszkodzony, dlatego w przypadku materiałów i produktów kruchych i łatwych w uszkodzeniu zachęcamy do wyboru przesyłek paletowych. Przesyłkę tego rodzaju standardowo stosujemy w przypadku mebli i dekoracji o dużych gabarytach, znaczącej wadze, dużych luster, zegarów, komód, szaf, łóżek itp.

Podstawową formą wysyłki jest w naszym sklepie wysyłka kurierska za pośrednictwem ogólnodostępnych firm kurierskich — takich jak DPD, DHL, InPost, UPS. W przypadku przesyłek zagranicznych naszym głównym dostawcą są firmy DHL i UPS.

Cena przesyłki podstawowej o wadze do 15 kg na dzień 01.01.2023 wynosi 22,50 PLN. Nie dotyczy przesyłek na zamówienie z magazynu w Hiszpanii. 

Cena przesyłem gabarytowych na dzień 01.01.2023 zaczyna się od kwoty 60 PLN.

Najdroższą formą wysyłki jest przesyłka na palecie przemysłowej, która kalkulowana jest indywidualnie i dotyczy wielkogabarytowych mebli takich jak duże szafy, łóżka, regały, biblioteki. Dotyczy to także ponadstandardowych przesyłem składających się z wielu zamówionych towarów.