Wczytuję dane...
Koszty wysyłki

Jak dostarczamy zakupiony towar


Wszystkie zakupione w sklepie Bellissima Casa Interior and Living towary są dostarczane do klientów poprzez firmy kurierskie, sieć paczkomatów i dostawę własną.

Sposób dostawy uzależniony jest od wybranej przez klienta opcji dostawy oraz gabarytu, ciężaru i materiału, z jakiego wykonany jest produkt. Naszą najwyższą troską jest, aby zakupiony towar dotarł do odbiorcy nie uszkodzony, dlatego w przypadku materiałów i produktów kruchych i łatwych w uszkodzeniu zachęcamy do wyboru przesyłek paletowych. Przesyłkę tego rodzaju standardowo stosujemy w przypadku mebli i dekoracji o dużych gabarytach, znaczącej wadze, dużych luster, zegarów, komód, szaf, łóżek itp.

Podstawową formą wysyłki jest w naszym sklepie wysyłka kurierska za pośrednictwem ogólnodostępnych firm kurierskich — takich jak DPD, DHL, InPost, UPS. W przypadku przesyłek zagranicznych naszym głównym dostawcą są firmy DHL i UPS.

Cena przesyłki podstawowej o wadze do 15 kg na dzień 01.01.2023 wynosi 22,50 PLN.

Cena przesyłem gabarytowych na dzień 01.01.2023 zaczyna się od kwoty 60 PLN.

Najdroższą formą wysyłki jest przesyłka na palecie przemysłowej, która kalkulowana jest indywidualnie i dotyczy wielkogabarytowych mebli takich jak duże szafy, łóżka, regały, biblioteki. Dotyczy to także ponadstandardowych przesyłem składających się z wielu zamówionych towarów.