Wczytuję dane...

Lustra

Lustra

Lustro to nie tylko zwierciadło duszy, ale przede wszystkim źródło wiedzy o tym, jak się prezentujemy i w jakiej jesteśmy kondycji pod względem naszego wyglądu. Odbicie, jakie w nim znajdujemy zachwyca, ale potrafi także zepsuć nastrój. Nierzadko dlatego,. że samo w sobie jest nieatrakcyjne, złej jakości, ma zniszczoną płaszczyznę odbijającą postać. Dlatego wybierając lustro zwróćmy uwagę na to z czego jest wykonane, jak połączone są elementy z których zostało złożone. Czy tafla lustra jest szklana i z jakiej jakości szkła została zrobiona.

Wzorów luster, ich kolorów i przeznaczeń jest wiele. W ofercie Bellissima Casa Interior and Living znajdziesz lustra do salonu, lustra do przedpokoju, lustra do sypialni, a także lustra do garderoby. Nie zabraknie też naszych propozycji, jeśli chodzi o lustra dekoracyjne.

Nie jesteś narcyzem

Już dawno fakt posiadania w domu lustra przestał być wyrazem zapatrzenia w siebie, nieskromności czy narcyzmu. Obecnie to raczej wyraz zainteresowania tym, jak prezentujemy się przed innymi i czy nasz wygląd nie narazi kogoś na nieprzyjemne doznania. Każdy zdaje sobie sprawę, że od tego jak wyglądamy zależy w zasadzie każdy aspekt naszego życia. Nasza prezentacja wpływa na to czy znajdziemy pracę, partnera na życie, czy uda nam się namówić kogoś na to, aby zachował się w sposób, którego od niego oczekujemy. Jednym słowem bez lustra ani rusz.

Jak wybrać lustro

Oczywistą oczywistością jest, że lustro dobieramy do rodzaju wnętrza w którym ma ono zawisnąć. W ofercie Bellissima Casa Interior and Living dostępne są wszystkie rodzaje luster oraz bogata oferta ich zastosowań. Dostępne są lustra wiszące i lustra stojące. Wybór tych drugich często jest odrzucany ze względu na ilość miejsca, jaką zajmują po postawieniu na podłodze. Należy jednak wziąć pod uwagę, że lustro stojące, to przede wszystkim ogromna wygoda w użytkowaniu. Takie lustro możemy ustawić pod dowolnym kątem, w dowolne odległości, objąć nim nawet całą sylwetkę. Lustra stojące zazwyczaj są duże - poza oczywiście kategorią do której należą lustra na toaletkę, czy lustra kosmetyczne.

Nie wątpliwie ceną wskazówką przy wyborze lustra jest to, czy pomieszczenie w którym je umieścimy jest duże, czy małe. Każde lustro lub zestaw luster - czasami nawet ściana z przyklejanych lustrzanych tafli powiększa przestrzeń. Dlatego jeśli nie mamy możliwości przestawiania, burzenia ścian, a chcemy optycznie powiększyć wnętrze powinniśmy sięgnąć po lustra.

Przyjęło się mówić, że jeżeli chodzi o wielkość luster to na przykład lustro łazienkowe, aby objąć nas w wystarczającym do codziennej pielęgnacji stopniu powinno mieć minimum 50 cm. Pozostałe wielkości luster - czyli lustra do salonu, lustra do przedpokoju  to już w zasadzie kwestia naszego komfortu oraz oczywiście wielkości pomieszczenia, jakim dysponujemy.

Warto pamiętać

Nasza odbita w lustrze sylwetka czy twarz powinna być dobrze oświetlona. Jeżeli nie mamy do dyspozycji dostatecznej ilości naturalnego światła, musimy zadbać o "dostawę" światła sztucznego. Warto o tym pomyśleć już przy budowie domu czy planowaniu remontu projektując odpowiednio instalację elektryczną. Lampka nad lustrem, kinkiet czy halogen sprawią, że komfort korzystania z lustra znacznie wzrośnie. Można oczywiście kupić gotowe podświetlane lustro, ale koszt takiego lustra będzie większy.

Bardzo istotne jest, abyśmy sprawdzili przy wyborze lustra, czy nadaje się ono do każdego rodzaju pomieszczenia. CVzy na przykład nie będzie parować po zawieszeniu w łazience, czy jego rama nie będzie załamywać światła w kontakcie ze źle skomponowanym oświetleniem. O to wszystko warto zapytać przy zakupie.

Najważniejsze jest jednak, abyście pamiętali, że w razie pytań i wątpliwości zawsze jesteśmy do Wasze dyspozycji.

Służymy radą i zgromadzoną wiedzą.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
LUSTRO ZŁOTE
LUSTRO ZŁOTE
249,19 PLN*
* z podatkiem VAT
Lustro
Lustro
499,19 PLN*
* z podatkiem VAT
Lustro
Lustro
630,50 PLN*
* z podatkiem VAT
Lustro
Lustro
1231,00 PLN*
* z podatkiem VAT
Lustro
Lustro
298,90 PLN*
* z podatkiem VAT
Lustro korona
Lustro korona
1192,80 PLN*
* z podatkiem VAT
Lustro
Lustro
458,90 PLN*
* z podatkiem VAT