Wczytuję dane...
Model: BCLUS-45
Gwarancja: 24 miesięcy
Czas dostawy 72 godzin
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Bardzo duże fazowane lustro w lustrzanej błyszczącej ramie Black Pearl glamour

Lustra są przedmiotami codziennego użytku, bez których trudno wyobrazić sobie życie. Ludzie od zawsze chcą widzieć swoje odbicie, aby móc kontrolować swój wygląd. Kiedy nie mamy dostępu do lustra, przeglądamy się w strumieniu lub naczyniu napełnionym wodą. Piękne, dekoracyjne lustro wprowadza do wnętrza element wyjątkowego stylu i niepowtarzalny klimat. Lustra okrągłe, które stosujemy najczęściej w łazienkach i salonach oraz bogato reprezentowane w naszym sklepie popularne lustra w kształcie kwadratu lub prostokąta do holu, przedpokoju lub garderoby są produktem licznie reprezentowanym, w naszym sklepie. Duży wybór luster ściennych i akcesoriów lustrzanych, takich jak lusterka kosmetyczne z podświetleniem oraz codziennie pojawiające się nowości, jest dla naszych klientów powodem do częstych odwiedzin i zadowolenia z zakupów.

Na zdjęciach prezentujemy luksusowe, okazałe, dekoracyjne lustro w giętkiej lustrzanej ramie, które jest idealną propozycją do przestronnych wnętrz salonów i przedpokojów. Usytuowane w jasnym wnętrzu zaopatrzonym w okno pięknie rozświetli wnętrze i nada mu niezwykłego charakteru. Może być także propozycją lustra na klatkę schodową, gdzie optycznie powiększy wnętrze. Design prezentowanego lustra sprawia, że produkt jest doskonałą propozycją do każdego typu aranżacji o zróżnicowanej stylistyce. Szczególnie polecamy to dekoracyjne lustro, jako dodatek do aranżacji czarno-białych bazujących na kontraście. Zastosowane mocowanie umożliwia powieszenie lustra w pionie lub poziomie.

Wysokość - 180cm
Szerokość - 80cm
Kolor - Czarny
Kształt - Prostokątne
Sympatyków wzornictwa mebli i dodatków stylu glamour zapraszamy do zapoznania się z naszą kolekcją glamour - https://bellissimacasa.pl/2256-glamour
Polecamy