Wczytuję dane...
Model: BCLUS-31
Gwarancja: 24 miesięcy
Czas dostawy 96 godzin
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Trzyczęściowe składane lustro do makijażu Zoya stojące lustro na toaletkę

Lustra są przedmiotami codziennego użytku, bez których trudno wyobrazić sobie życie. Ludzie od zawsze chcą widzieć swoje odbicie, aby móc kontrolować swój wygląd. Kiedy nie mamy dostępu do lustra, przeglądamy się w strumieniu lub naczyniu napełnionym wodą. Piękne, dekoracyjne lustro wprowadza do wnętrza element wyjątkowego stylu i niepowtarzalny klimat. Lustra okrągłe, które stosujemy najczęściej w łazienkach i salonach oraz bogato reprezentowane w naszym sklepie popularne lustra w kształcie kwadratu lub prostokąta do holu, przedpokoju lub garderoby są produktem licznie reprezentowanym, w naszym sklepie. Duży wybór luster ściennych i akcesoriów lustrzanych, takich jak lusterka kosmetyczne z podświetleniem oraz codziennie pojawiające się nowości, jest dla naszych klientów powodem do częstych odwiedzin i zadowolenia z zakupów.

Potrzebujesz lustra na toaletkę do codziennego makijażu, które ustawisz na w sypialni. To lustro jest idealnym wyborem dla osób, które cenią sobie komfort i wygodę podczas pielęgnacji urody. Rama lustrzana oraz regulowane boczne części zwierciadła zapewnią doskonałą  widoczność. W chwilach, kiedy nie potrzebujesz trzyczęściowe lustro Zoya możesz złożyć, aby zajmowało mniej miejsca i przechować na przykład w garderobie lub szafie.

 Wymiar lustra razem z ramą 59 x 89 cm Rozmiar lustra głównego: szerokość 45 cm, wysokość w najwyższym punkcie 59 cm. Rozmiar lusterka boczne: szerokość 22 cm, wysokość w najwyższym punkcie 46 cm.

Specyfikacja:
Waga produktu 8,4 kg
Szerokość 89cm
Wysokość  59cm
Napisz opinię
2022-10-06 11:21:40 - Magda

Piękny prezent od męża, żebym każdego dnia piękniała. No miłe bardzo. Lustro piękne też. Dziękuję.

Polecamy