Wczytuję dane...
Model: BCLUS-58
Gwarancja: 24 miesięcy
Czas dostawy 72 godzin
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Wielokolorowe lustro dekoracyjne pawie oka

Lustra są przedmiotami codziennego użytku, bez których trudno wyobrazić sobie życie. Ludzie od zawsze chcą widzieć swoje odbicie, aby móc kontrolować swój wygląd. Kiedy nie mamy dostępu do lustra, przeglądamy się w strumieniu lub naczyniu napełnionym wodą. Piękne, dekoracyjne lustro wprowadza do wnętrza element wyjątkowego stylu i niepowtarzalny klimat. Lustra okrągłe, które stosujemy najczęściej w łazienkach i salonach oraz bogato reprezentowane w naszym sklepie popularne lustra w kształcie kwadratu lub prostokąta do holu, przedpokoju lub garderoby są produktem licznie reprezentowanym, w naszym sklepie. Duży wybór luster ściennych i akcesoriów lustrzanych, takich jak lusterka kosmetyczne z podświetleniem oraz codziennie pojawiające się nowości, jest dla naszych klientów powodem do częstych odwiedzin i zadowolenia z zakupów.

Na zdjęciach wyjątkowe owalne, okrągłe lustro w ażurowej ramie wykonanej z fazowanych elementów lustrzanych, wewnątrz których osadzono kryształki wielokolorowe. W zależności od kąta padającego światła kolorowe elementy zmieniają swoją barwę tworząc niesamowity efekt. Przepiękna dekoracja do salonu, przedpokoju i wielu innych wnętrz w nowoczesnym stylu.

Głębokość 3cm
Kształt Okrągły
Średnica 82cm
Sympatyków wzornictwa mebli i dodatków stylu glamour zapraszamy do zapoznania się z naszą kolekcją glamour - https://bellissimacasa.pl/2256-glamour
Polecamy