Wczytuję dane...

Pufy i siedziska

Pufy i siedziska

Poszukując alternatywy dla zajmujących dużo miejsca foteli czy krzeseł, które nie pasują do niskiego stolika, warto pomyśleć o zastosowaniu pufy lub siedziska. Te poręczne, zgrabne, na ogół niewielkie meble pełniące funkcję wypoczynkową, polecane są do salonów, pokoi gościnnych, przedsionków. Na www.bellisimacasa.pl dostępnych jest wiele wzorów i odmian kolorystycznych mebli, które świetnie wpasuja się w każdy rodzaj wnętrza.

Pufa - rodzaje

Kiedy salon w którym chcemy ustawić stolik kawowy nie ma wystarczajacej powierzchni sięgamy po pufy lub siedziska.Pufa to niski mebel tapicerowany z miękkim siedziskiem, bez oparcia i podłokietników. Najczęściej wspiera sie on na czterech nogach które w zależności od modelu mogą dość znacznie różnić się od siebie nie tylko kształtem, ale i rozmiarem. W sprzedaży na www.bellissimacasa.pl znajdziecie pufy tapicerowane z bardzo krótkimi, niemal niewidocznymi nogami oraz meble o lekkich kształtach na długich, drewnianych albo metalowych nogach, które świetnie pasują do wnętrz w stylu nowoczesnym. 

Funkcjonalne pufy ze schowkiem 

Korzystając z oferty przygotowanej przez www.bellissimacasa.pl możesz sięgnąć po funkcjonalne pufy wyposażone w praktyczny schowek lub wybrać ich wersję tradycyjną, w całości tapicerowaną, przeznaczoną wyłącznie do siedzenia. Tapicerowane pufy i siedziska, które zostały pozbawione dodatkowego schowka, wydają się meblami bardziej eleganckimi, lepiej pasującymi do reprezentacyjnych salonów urządzonych w stylu nowoczesnym, jak i zyskującym na popularności, niezwykle luksusowym stylu nowojorskim czy glamour. W obu wersjach pufy są meblami o małych rozmiarach, które z powodzeniem można wsunąć pod blat ławy lub stolika, dzięki czemu będą zajmowały jeszcze mniej miejsca.

 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów