Wczytuję dane...

Uchwyty, gałki, kołatki

Uchwyty, gałki, kołatki - Sklep internetowy

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko szeroki wybór elementów umeblowania oraz dekoracji – poza nimi bowiem nie mogło również zabraknąć takich akcesoriów jak uchwyty do mebli. Te niepozorne, małe przedmioty potrafią zdziałać prawdziwe cuda! Nowe gałki do mebli mogą być powiewem świeżości, szczególnie tam, gdzie wydawało Ci się do tej pory, że np. stara szafa wymaga już wymiany. Dzięki kołatkom i innym artykułom, przeznaczonym do mebli, perspektywa nabiera zupełnie nowych kolorów. Zamiast zmieniać poszczególne elementy, okazuje się, że lepiej je odświeżyć, dobierając tylko odpowiednie komponenty, jakie pomogą w tym zadaniu! Te dostępne w poniższym katalogu, nadają się do tego lepiej niż doskonale. Sprawdź je już teraz!

Czemu warto sięgnąć po nowe uchwyty do mebli?

W wielu domach nie brakuje starych szaf, szafek i komód, wymagających odświeżenia. Często są to pamiątki jeszcze po rodzicach czy dziadkach. To nierzadko prawdziwe perełki, które, jeśli tylko się wie, jak je odnowić, mogą służyć przez kolejne długie lata, a nawet pokolenia. To nie nowy, ale coraz popularniejszy trend, w tym także bardziej ekologiczny. Aby jednak meble odzyskały swój dawny blask – konieczne są odpowiednie detale, jakie pomogą w tym zadaniu. Wśród nich są właśnie m.in. uchwyty do mebli.

Dobierając je stosownie do stylu konkretnej szafy czy komódki, dasz jej drugie życie. Wystarczy je odmalować lub wykonać inne czynności renowacyjne, stosownie do materiału, z jakiego je wyprodukowano. Następnie trzeba tylko wkręcić dobrane gałki do mebli i niewielkim kosztem uzyskasz prawdziwą perełkę, która będzie przyciągać uwagę, a być może – stanie się nawet głównym elementem wystroju całego wnętrza. Takie detale, jak kołatki czy uchwyty tylko dopełniają efektu, stanowiąc istotną część całości.

Eleganckie gałki do mebli wysokiej jakości

Produkty znajdujące się w naszym asortymencie to szczególnie dobry wybór. Tak jak w przypadku innych artykułów, dostępnych w katalogu sklepu internetowego Bellissima Casa, uchwyty do mebli są wyrobami najwyższej próby, wykonanymi z wysokogatunkowych materiałów, z dbałością o najmniejszy detal. Wszystko to dlatego, że przyświeca nam misja wspierania Klientów w tworzeniu absolutnie unikatowych przestrzeni, w jakich będą czuli się najlepiej. Do tego zaś można użyć wyłącznie artykułów wykonanych z pasji do elegancji i piękna.

Proponowane gałki do mebli pasują znakomicie do wielu stylów umeblowania. Mamy w sprzedaży zarówno akcesoria pasujące do regałów i szaf w stylu glamour, vintage, jak i nawiązujących do artystycznych nurtów boho. Wykonane m.in. z ceramiki i metalu, gwarantują wieloletnią trwałość, a przy odpowiedniej konserwacji – będą zawsze świetnie się prezentować. Różne wzory, w tym bogata ornamentyka, nawiązanie do popularniejszych motywów i szklane gałki łatwo przypadają do gustu i z pewnością zostaną docenione również przez osoby postronne.

Sprawdź dostępne u nas uchwyty do mebli i dobierz produkty do swoich oczekiwań!

Stare, ale wciąż modne szafki, komody i konsole nie zawsze warto spisywać na straty. Tym bardziej, jeśli można dać im nowe życie. Wybierając uchwyty do mebli, oferowane przez sklep online Bellissima Casa, stawiasz na wysokiej jakości istotne detale, dopełniające wygląd odnawianego elementu umeblowania. Odmalowanie go, choć wymaga pewnego zaangażowania, często niesie mnóstwo satysfakcji. Później, gdy już zamontuje się stosowne gałki do mebli i uzyska się pełen efekt – radość z dokonanej renowacji jest jeszcze większa. Dlatego już teraz zachęcamy do bliższego przyjrzenia się produktom, jakie znalazły się w naszym katalogu. Zapewniamy, że odnajdziesz w nim liczne i intrygujące propozycje, idealnie pasujące do mebli zachowanych w odmiennych stylach.

 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów