Wczytuję dane...

Wielkanoc nadchodzi

Wielkanoc w naszych wnętrzach

Długo, bardzo długo czekaliśmy na dzień, kiedy bez obaw i zakazów będziemy mogli spotykać się podczas rodzinnych uroczystości. Tym bardziej cieszy ta perspektywa, że dotyczy Świąt i to tych przypadających w pełni najpiękniejszej pory roku. Wiosna zachwyca wszystkich, a jej połączenie ze Świętami Wielkanocnymi wzmacnia w nas energię do działania. Ruszamy do dekorowania, malowania, ustawiania i przestawiania. Tworzymy na nowo. Kupujemy, wydobywamy z szaf i piwnic. Na strychu odgrzebujemy dekoracyjne dodatki i ozdoby-to, co, jak uznaliśmy w zeszłym roku, jeszcze może się przydać. Znosimy do domu gałązki kwitnących drzew, krzewów, suche trawy z naszego ogrodu. Wnętrze nabiera barw, a my dziecięcą radością z osiągniętego efektu dopełniamy dzieła dekorując i ozdabiając.

Mnóstwo dekoracji do wyboru

Wysyp różnego rodzaju dekoracji, z jakim mamy do czynienia w ostatnim czasie sprawił, że z dekorowaniem nie mamy żadnego problemu. Warunkiem oczywiście jest elementarne posiadanie gustu i własnego stylu. Nadmiar dekoracji lub źle dobrane, dekoracje potrafi uczynić tyle samo złego co ich całkowity brak. Często mniej znaczy więcej, a świadomość tego, czego chcemy bardzo ułatwia osiągnięcie dobrego efektu.

Wielkanoc przypadająca na wiosnę

Natura sama z siebie daje nam pretekst do tego, aby to właśnie z jej bogactwa czerpać obficie podczas dekorowania. Co więcej - wiosenna kolorystyka - zieleń, pastele, żółć czy biel, jakby same zapraszały się do naszego wnętrza. Możliwości mamy bardzo wiele. Do tego jeszcze pisanki, zdobione jajka, koszyczki, stroiki, figurki. Robi się naprawdę magicznie. Do tego jeszcze śpiew ptaków, coraz więcej słońca i ciepła. Tak - to są nasze ulubione Święta.

Dekoracje gotowe

Najłatwiej oczywiście w trakcie dekorowania skorzystać z tego, co gotowe, co można kupić w sklepie. Na www.bellissimacasa.pl w zakładce z dekoracjami znajdziecie wiele pięknych propozycji. Przygotowaliśmy dla Was ozdobne figurki, dekoracje, ozdoby. Jest z czego wybierać. Przypominamy o ciągle obowiązującym rabacie dla nowych klientów i możliwości zakupu na raty. Nawet do 60 dni bez płacenia.

Własnoręcznie wykonane ozdoby i dekoracje

Nic tak nie cieszy, jak dzieło własnych rąk. Dlatego gorąco namawiamy do tego, aby wykorzystać swój własny potencjał i możliwości w dekorowaniu. Niewątpliwie jedną z najbardziej popularnych, świątecznych dekoracji są różnego rodzaju stroiki. Te proste wykonane z gałązek, giętkich materiałów czy z tworzywa sztucznego. Poplątane ze wstążkami, suchymi kwiatami, przyozdobione kokardami. Ci, którzy mają do dyspozycji więcej czasu, odkryli w sobie pasję dekoratora, mogą pokusić się o coś więcej. Do eleganckiego stroika dołączyć można pomalowane wydmuszki jajek, figurki ptaszków etc.Tak czy inaczej , efekt na pewno będzie olśniewający. A radość z włożonego wysiłku - nie do przecenienia.

Prawdziwy hit ostatnich lat

Od jakiegoś czasu prawdziwym hitem sprzedażowym i popularną dekoracją stały się wielkanocne króliki i króliczkiNa rynku dostępnych jest obecnie tak wiele modeli i wzorów, że trudno skupić się na ich opisie. Wysokie, mierzące nawet do 60 cm, sprzedawane w kolekcjach, parach i różnych konfiguracjach. Jedno jest pewne, króliki całkowicie odmieniły niejedno wnętrze. Zagościły na dobre i pewnie długo w nich pozostaną.

Rola światła

Dekoracje dekoracjami, ale jest jeszcze jeden element o który powinniśmy w trakcie świątecznej metamorfozy naszego wnętrza pamiętać. Bez tego elementu, cały efekt naszego wysiłku może zostać zniweczony. Nie od dzisiaj wiadomo, że za końcowy efekt tworzenia klimatu w ogromnym stopniu odpowiada oświetlenie Dni są teraz coraz dłuższe, ale przecież świętujemy także po zachodzie słońca. Dlatego warto pomyśleć o kwestii sztucznego oświetlenia. Czy będzie to piękna, stylowa lampa , czy elegancki , wytworny, stylowy świecznik  z całą pewnością osiągniecie dodatkowy efekt. Bogata kolekcja lamp i oświetlenia oraz świeczników dostępna jest na stronie naszego sklepu.

I na koniec

Choćbyście udekorowali swój dom najpiękniej, jak tylko się da, a odwiedzający Was goście nie wychodziliby z zachwytu pozostanie jeszcze coś, o co zadbać trzeba najmocniej. Tym czymś jest oczywiście atmosfera miłości i bliskości. Dlatego planując Święta i wizytę rodziny, bądź też spędzając ten czas we dwójkę, warto pamiętać o uśmiechu, życzliwości i wyrozumiałości. Jeśli połączycie ten element z całą resztą opisanych tutaj rzeczy, zapewnicie sobie i bliskim absolutnie cudowne Święta. Życzy Wam ich cały zespół Bellissimacasa Interior and Living. Wesołych Świąt.