Wczytuję dane...

Wiosenne metamorfozy

Nadchodzą wiosenne metamorfozy

Wiosna, ach to Ty

Powoli kończy się zima. Mroźna, szara - czas krótkich dni i długich wieczorów. Zmiana, jaką niesie ze sobą nadchodząca wiosna, to długo oczekiwany czas powrotu do życia, kwitnienia, przemiany na lepsze. Ptaki zaczynają znowu swoje trele, krzewy, drzewa, trawniki zielenią się soczyście. Świat nabiera kolorów, barw pełnych życia i optymizmu. Wstępują w nas nowe siły.

Nie tylko na zewnątrz

Zmiany zachodzą na zewnątrz naszego domu, ale dotyczą także jego wnętrza. Coś przestawimy, dostawimy, wymienimy lub pomalujemy. Kilka gustownych i przemyślanych dodatków, ozdób i dekoracjii od razu dom wygląda inaczej - jak nowy, a w każdym razie wiosenny. :-) Słoneczne, coraz cieplejsze promienie komponują się z pastelami zieleni i barwą wiosennych kwiatów. Naturalne kolory zawsze były i będą ponadczasowe. Piękno kwitących drzew, ich zapach i świeżość kojarzą się z odpoczynkiem relaksem, powrotem sił witalnych. Po wielu miesiącach wychodzimy na tarasy, balkony, odświeżamy ogród. Wystawiamy kanapy, stoły i stoliki.

Kolory na wiosnę

Kolory, które modne będą na wiosnę i pozostałe miesiące 2022 roku, to zdaniem projektantów, odcienie zieleni i błękitu. Pastele, kremowe biele, beże i szarośći. Zmęczenie zimą i codziennością minionych miesięcy wymagać będzie barw tonujacych i przynoszących uspokojenie oraz relaks. Przełamane biele i żółcie pięknie będą się komponować z meblami i dodatkami w kolorach błękitu, granatu i zgaszonej czerwieni.

Nowe meble i wyposażenie

Kiedy nadchodzi wiosna instynktownie odczuwamy potrzebę zmian. Malujemy i odświeżamy. Po trudnym okresie pandemii szukamy spokoju i ukojenia-na przykład w objęciach nowego miękkiego mebla. Może to być nowy przytulny fotel, kanapa, czy pufa. Wstawiamy nowy większy stół i nowe krzesła. Wiosenne dekoracje w postaci kwiatowych zawieszek, stroików i obrazów zawsze będą dobrym pomysłem i ciekawą odmianą. W naszym sklepie na www.bellissimacasa.pl dostępne są modele pięknych lamp i żyrandoli z figurkami eleganckich, wykonanych z tworzywa ptaków.

Zieleń we wnętrzach

Skoro wiosna i zielono robi się na zewnątrz to zdecydowanie zielono powinno być także w środku naszego mieszkania lub domu. Dekoracje roślinne-najlepiej te żywe, świetnie się zawsze komponują. Tym bardziej, że, jak wspominaliśmy wcześniej, w tym roku modne i popularne będą właśnie barwy zieleni oraz te, które będą idealnym tłem do żywych, roślinnych dekoracji.