Wczytuję dane...

Ekskluzywne zegary ścienne vintage, retro, loft - jak wybrać zegar?

Ekskluzywne zegary ścienne vintage, retro, loft - jak wybrać zegar?

Jak wybrać nowoczesne ekskluzywne zegary ścienne loft i industrialne zegary do wnętrz

Choćby człowiek z całych sił próbował, nie da się zatrzymać upływu czasu. Proces ten jednak można sobie umilić i sprawić, aby jego odmierzanie przebiegało w eleganckim stylu. Nowoczesne zegary ścienne do wnętrz dostępne w ofercie Bellissima Casa Interior and Living są odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie rynku i zainteresowanie klientów. Z doświadczeń naszego sklepu online wyraźnie wynika powrót do łask oferty loftowych rozwiązań i projektów wnętrzarskich ze szczególnym naciskiem na wybór industrialnych zegarów i loftowych zegarów na ścianę z widocznym mechanizmem. Nowoczesny zegar na ścianę przestał być już tylko urządzeniem do odmierzania czasu i coraz częściej staje się dekoracją ścienną, która definiuje wnętrze. Zaletą zegarów w stylu loft jest fakt, że taki zegar idealnie nadaje się praktycznie do każdego wnętrza. Nie ulegajmy jednak złudzeniu. Nie każdy zegar sprzedawany jako zegar loft jest wart swojej ceny.

Czy zawsze cena ma znaczenie przy wyborze zegara na ścianę?

Nie jeden klient przekonał się już boleśnie, że kryterium ceny przy wyborze zegara potrafi kompletnie popsuć radość z dokonanego zakupu. Dlatego zachęcamy, aby zawrócić uwagę, czy poza z pozoru dobrą ceną zegar ma jeszcze inne zalety. Przede wszystkim spójrzmy czy zegar został wykonany z materiałów wysokiej jakości i czy przetrwa próbę czasu? Zegar metalowy wiszący jest zazwyczaj lżejszy niż drewniany zegar ścienny i dlatego nie potrzebuje tak solidnego zamocowania. Ważne jednak aby przed zawieszeniem zegara starannie przygotować ścianę i dopasować mocowanie zegara do materiału, z którego ściana została wykonana. Sprawdźmy koniecznie, czy wieszak, na którym zegar zawiśnie, jest dobrej jakości i czy nie stwarza ryzyka oderwania się od konstrukcji zegara, a tym samym jego uszkodzenia. Zegar ścienny duży wykonany z dobrej jakości materiału będzie nam służył przez lata. Wskazówki zegara wykonane z grubszej blachy podczas czyszczenia nie ulegną uszkodzeniu, a tym samym wygląd zegara się nie zmieni. W przypadku zegarów loft i wykonanych w stylu industrialnym jakość ma szczególne znaczenie. Dzieje się tak ze względu na fakt, że do produkcji industrialnych zegarów ściennych używa się łatwo uszkadzanych materiałów. Są nimi blachy, metalowe obręcze czy delikatne i precyzyjne mechanizmy zegarów z kategorii loft koła zębate. Kilkadziesiąt dodatkowo wydanych złotych na zegar wysokiej jakości sprawi, że zakup taki ocenimy wyżej niż propozycje tanich zegarów ściennych słabej jakości. Zazwyczaj zegar na ścianę w niskiej cenie równa się konieczności ponownego zakupu po upływie gwarancji.

Trwałe i w dobrej cenie zegary od Bellissima Casa Interior and Living

Nasza kontrola jakości zapobiega sytuacjom, w których zegar ścienny przypominający produkt wysokiej klasy zawiedzie klienta i zostanie przez niego zwrócony. Dlatego nie oferujemy zegarów nieoryginalnych i niskiej jakości. Nasza cena adekwatna jest do klasy produktu i zapewnia pełną satysfakcję klienta. W każdym przypadku oferujemy pełne wsparcie klienta po dokonanym zakupie.

Najchętniej kupowane zegary industrialne i loft

Metalowy zegar ścienny z widocznym i ruchomym mechanizmem to absolutny hit sprzedażowy. Klienci szukają nowoczesnych zegarów ściennych, które stwarzają wrażenie, jakby żyły razem z nimi. Czasy zegarów „niemych” i bez duszy, których wskazówki były jedynym, ruchomym elementem już minęły. Chcemy obecnie, aby zegar był nie tylko elegancki, ale także nowoczesny, odpowiedni na czasy, w których żyjemy. Dlatego drugim istotnym elementem skłaniającym klientów do wyboru zegara są materiały, z których wykonany jest zegar. Wszelkie plastikowe lub wykonane z tworzywa sztucznego elementy zegara nie są przez klientów mile widziane. Dlatego ekskluzywne zegary ścienne od Bellissima Casa nigdy nie posiadały takich elementów, a nasza oferta zawiera wyłącznie produkty, których przetworzenie nie stanowi problemu, a ich utylizacja nie zagraża środowisku. Jesteśmy sklepem eko. Z obserwacji wiemy, że przy wyborze zegara loft klienci najchętniej wybierają duży zegar ścienny z cyframi rzymskimi. Zegary na ścianę z dużą tarczą i cyframi arabskimi sprzedają się rzadziej. Stonowane barwy, metal w naturalnym kolorze to kolejne elementy stanowiące walor doceniany przez osoby szukające stylowych zegarów do swojego domu. Zegary w stylu loft i zegary ścienne retro znajdują swoich wiernych nabywców. Ekskluzywne zegary ścienne o takich uniwersalnych cechach jak minimalizm kolorystyczny i trwałe, wysokiej jakości materiały, których użyto do produkcji, są obecnie najchętniej kupowaną częścią naszego asortymentu.

Zegar w pokoju dziecka-czy to dobry pomysł?

Często spotykamy się z twierdzeniem, że pokój dziecka to całkowicie odrębna strefa domu i nie musi być jednolita z pozostałym wystrojem mieszkania. Jest w tym dużo racji, bo wszak pokój dziecięcy zmienia się i rośnie razem z dzieckiem. Jego wystrój przechodzi wiele zaskakujących metamorfoz i przemian. Czy zatem warto aranżując tę część domowej przestrzeni, stosować w nich zegary ścienne? Odpowiedź jest jak najbardziej twierdząca. Dziecko przecież też organizuje sobie dzień w czasie. Dlatego duży zegar ścienny w stylu, który uwielbia nasze dziecko, zahaczający formą o jego zainteresowania i pasje na pewno przypadnie mu do gustu. Dla chłopców doskonałym pomysłem będzie ścienny zegar w kształcie samolotu lub zegar z dużą tarczą, na której widać twarz ulubionego bohatera naszej pociechy. Industrialny zegar ścienny do pokoju dziecka, które jest domownikiem o dużej aktywności demolującej, sprawdzi się idealnie ze względu na swoją trwałość i odporność na uszkodzenia. Dodatkowo taki zegar z upływem lat i wobec zmian zachodzących w pokoju dziecięcym zachowa cechy zegara nowoczesnego i modnego. Zaoszczędzi nam to dodatkowych wydatków.

Gdzie powiesić zegar?

Zegary ścienne są elementem dekoracji, który ma szerokie zastosowanie i praktycznie w każdym pomieszczeniu możemy je stosować. Najpopularniejsze rodzaje nowoczesnych zegarów to:

-Zegary ścienne do salonu

-Zegary ścienne do gabinetu

-Zegary ścienne do kuchni

-Zegary ścienne do przedpokoju

-Zegary ścienne do sypilani

Z czego wykonane są zegary ścienne?

W Bellissima Casa Interior and Living dostępne są następujące rodzaje zegarów na ścianę:

-Zegary drewniane w stylu nowoczesnym, zegary boho, zegary retro i zegary w stylu vintage

-Zegary metalowe w stylu loft i zegary industrialne

Ekskluzywne zegary ścienne na zamówienie klienta

W Bellissima Casa nie zamykamy się w ścisłych ramach asortymentu dostępnego w naszym sklepie online. W kontaktach z klientem jesteśmy elastyczni i reagujemy na jego potrzeby. Dlatego często się zdarza, że sprowadzamy produkty na zamówienie. Dotyczy to także zegarów ściennych. Co ciekawe najczęściej zamawianymi w ten sposób produktami są industrialne zegary w stylu loft. Jeśli masz więc dla nas niestandardowe, spersonalizowane zamówienie serdecznie zapraszamy Cię do kontaktu z nami.