Wczytuję dane...

Włoski design w Twoim wnętrzu

Włoski design w Twoim wnętrzu

Jakie ekskluzywne meble włoskie wybrać do eleganckiego salonu i designerskiej sypialni?

Włochy są tym rejonem świata, który kojarzy nam się z elegancją, wytwornością, dobrym gustem i wyśmienitym smakiem. I choć słowo smak nasuwa skojarzenia głównie z włoską, aromatyczną kuchnią, to jednak odnosi się ono także do nowoczesnych włoskich mebli. Włoskie meble zachwycają harmonijnym designem, dbałością o szczegóły i jakością wykorzystanych do produkcji materiałów. Już pierwsze spojrzenie na meble we włoskim stylu pozwala mieć pewność, że są to rzeczy, które będą niezawodnie służyć swoim właścicielom przez długie lata. W Bellissima Casa Interior and Living zawsze przywiązywaliśmy wagę do jakości, a znajdujące się w naszej ofercie włoskie stoliki i konsole włoskiej produkcji w pełni pasują do przyjętych przez nasz sklep standardów. Meble z włoskiej fabryki są bardzo piękne, wygodne i wyjątkowo uniwersalne. Dlatego myśląc o urządzaniu swojego wnętrza, warto wziąć pod uwagę meble pochodzące z Włoch.

Meble we włoskim stylu. Co to znaczy?

We włoskim stylu to często znaczy na wysoki połysk. Dlatego we włoskich katalogach liczną grupę stylowych mebli stanowią konsole i stoliki glamour. Można w nich odnaleźć między innymi oferowane przez nas nowoczesne włoskie konsole i designerskie włoskie stoliki pomocnicze. Mnogość wzorów i form oferowanych przez włoskie fabryki produktów pozwala obecnie w pełni wyposażyć każde wnętrze. Na rynku oprócz dekoracyjnych włoskich stołów i nowoczesnych stolików z Italii, znajdziemy eleganckie włoskie lampy, ozdobne zegary, zmysłowe miękkie i luksusowe fotele. Na uwagę zasługują także niezwykłe dekoracje ścienne z metaloplastyki.

We włoskim stylu, czyli nie tylko luksusowe

Bez wątpienia tak właśnie kojarzymy włoskie meble, najwyższej jakości produkty o zmysłowych kształtach, wytwornych liniach i obłędnych, lśniących kolorach. W ofercie włoskich producentów coraz częściej jednak pojawiają się produkty, nazwijmy je nieco bardziej codziennego użytku. Włoskie projekty dotyczą obecnie właściwie każdego rodzaju asortymentu i zachowują jedną wspólną cechę. Włoskie meble i dekoracje to gwarancja sprawdzonego od wieków designu i najwyższej jakości.

Czy na pewno z Italii? Uwaga na fałszywki

Każdy piękny i wzbudzający szerokie zainteresowanie produkt da się podrobić. Każdy da się także sprzedać jako oryginalny, nawet jeśli oryginalny nie jest. Sztuka kopiowania, podrabiania i naśladowania dotknęła także włoskich producentów mebli i dekoracji. Dlatego kupując stylowe meble włoskie, zwróć uwagę na to czy faktycznie produkt ten jest pochodzenia włoskiego. Zapytaj o producenta, porównaj ceny (meble włoskie nie należą do najtańszych). Jeżeli rozkładany stół produkcji włoskiej ma cenę mocno odbiegającą od tego czego, należałoby się spodziewać, zachowaj ostrożność i dowiedz się, jaki jest powód tak niskiej ceny. Kolejnym podnoszącym czujność elementem jest jakość użytych materiałów. Zwróć uwagę na rodzaj użytego metalu, jakość spawów, czy farb i barwników zastosowanych przy produkcji. Pamiętaj, poza nielicznymi wyjątkami kolekcje włoskich mebli to prawie zawsze produkty najwyższej klasy i jakości. Artykuły pochodzące z włoskich fabryk mebli mają być luksusowe, trwałe i pod każdym względem zachwycające. Jeżeli nie są takie, to po prostu nie są Made in Italy. W sklepie Bellissima Casa gwarantujemy 100-procentową oryginalność oferowanych włoskich produktów. W opisie produktu podajemy nazwę producenta i opisujemy jego działalność w sposób jednoznacznie identyfikujący go jako włoskiego producenta mebli.

Czy włoskie meble są gwarancją pełnej satysfakcji?

Satysfakcja z dokonanego wyboru, jaką odczuwa kupujący, to dla sprzedającego szansa na to, że klient powróci po kolejny zakup. Dlatego zdając sobie sprawę z tego, jak ważną sprawą jest, aby klient otrzymał produkt najwyższej jakości, sprowadzamy do naszego sklepu wyłącznie produkty oryginalne i wyselekcjonowane. Włoskie nowoczesne meble, jakie oferujemy, objęte są gwarancją najwyższej klasy wykonania i zastosowanych materiałów. Potwierdzają to w swoich opiniach wyrażonych na kartach produktowych klienci sklepu Bellissima Casa.

Czy możemy w czymś pomóc?

Zdajemy sobie sprawę, że czasami wybór może być skomplikowany. Jeżeli nie potrafisz samodzielnie zadecydować albo nie znajdujesz produktu, który cię interesuje lub po prostu masz jakieś pytanie, śmiało skontaktuj się z nami poprzez czat lu telefon albo adres e-mail. Z radością weźmiemy udział we wspólnym z Tobą projektowaniu i urządzaniu wnętrz z wykorzystaniem najwyższej jakości mebli włoskich dostępnych w naszej ofercie.

Skontaktuj się z nami

  • Telefon: +48 788 268 622
  • Mail: sklep@bellissimacasa.pl