Wczytuję dane...
Model: BCPAT-37
Gwarancja: 24 miesięcy
Czas dostawy 48 godzin
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Patera w kolorze srebrnym na nóżce z pokrywą.

Patery, na których serwować będziemy ciasta, owoce albo przekąski są bardzo przydatnym elementem wyposażenia domu. Dzięki nim łatwiej nam będzie podjąć bliskich i zaserwować im nasze wypieki lub soczyście wyglądające owoce. Patery sprawdzają się także, jako niezwykłe dekoracje w naszych wnętrzach nadając im dodatkowego designu. Luksusowe patery znajdują różne zastosowanie. Dlatego każda z nich oddzielnie jest dedykowana do konkretnego rodzaju produktów. W naszej ofercie znajdują się patery o rozmaitych stylach, charakterach i kształtach.

Jaką paterę wybrać — jedno czy wielopoziomową?

Do serwowania tortów najlepiej przyda się patera obrotowa o jednym poziomie. W pomieszczeniach, gdzie dostęp do patery jest ograniczony, sprawdzi się ona idealnie.
Jeśli chcemy wyeksponować większą liczbę produktów, a dodatkowo są to na przykład różne rodzaje wypieków, użyjmy pater wielopoziomowych. Ten typ patery przyda się idealnie na imprezy okolicznościowe, wesela, chrzty czy komunie.

W naszej ofercie znajdziesz propozycje wielu modeli dekoracyjnych pater — wykonanych z metalu, szkła i tworzywa sztucznego.

Na zdjęciu elegancka, srebrna taca, na wysokim, efektownym postumencie. Środek podstawy wykończony jest lustrem, na górze znajduje się szklany klosz ze szkła szlifowanego w pionowe pasy.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA-42CM
ŚREDNICA TACA-22CM, WEWNĄTRZ-20CM
PODSTAWA 12X12CM
KOLOR SREBRNY
WYKOŃCZENIE POLEROWANY NIKIEL
MATERIAŁ METAL, SZKŁO, LUSTRO
UWAGI: PRODUKT WYKONANY RĘCZNIE
Polecamy