Wczytuję dane...
Model: BCSTO-109
Gwarancja: 24 miesięcy
Czas dostawy 72 godzin
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Złoty Stolik Ława Kawowa Sophia: Elegancja i Wyrafinowanie w Metalowej Formie"

Złota Stal Nierdzewna dla Szlachetnej Estetyki

Stolik Ława Kawowa Sophia to połączenie wytworności i solidności, wykonany z polerowanej stali nierdzewnej w kolorze złota.

Biały/Czarny Blat ze Szkła Hartowanego

Uwieńczony białym lub czarnym blatem ze szkła hartowanego, ten mebel emanuje subtelnością, dodając elegancji otoczeniu.

Odpowiedź na Oczekiwania Wymagających

Stolik Ława Sophia to propozycja dla osób ceniących wyrafinowanie i elegancję w swoim otoczeniu, spełniający oczekiwania najbardziej wymagających.

Doskonała Proporcja

Z długością 130 cm, wysokością 45 cm i szerokością 70 cm, stolik ława Sophia doskonale wpisuje się w przestrzeń, zachowując proporcje i harmonię.

Szczegółowy opis produktu:

Długość 130cm

Stolik Ława Sophia zachwyca swoją imponującą długością wynoszącą 130 cm. To proporcja, która nadaje mu solidny charakter, jednocześnie pozostając doskonale zharmonizowaną częścią przestrzeni.

Wysokość 45cm

Z umiarkowaną wysokością 45 cm stolik doskonale sprawdza się jako element wystroju, dodając elegancji bez nadmiernego dominowania. To idealna proporcja dla wygodnego użytkowania.

Szerokość 70cm

Z szerokością 70 cm stolik Sophia doskonale koresponduje z różnymi aranżacjami wnętrz, wprowadzając wyrafinowaną formę bez nadmiernego zajmowania przestrzeni. To mebel, który doskonale balansuje między funkcjonalnością a estetyką.

Hasztagi: #StolikSophia #Elegancja #MetalowaForma #SzlachetnaEstetyka #SzkłoHartowane #DesignWnętrza #StalNierdzewna #MebleWytworne
Polecamy