Wczytuję dane...
Model: BCLUS-83
Waga produktu: 1.51 kg
Czas dostawy 72 godzin
EAN: 3560233816221
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Eleganckie ekologiczne lustro Safari ścienne lustro z rafii do sypialni lub salonu

Lustra są przedmiotami codziennego użytku, bez których trudno wyobrazić sobie życie. Ludzie od zawsze chcą widzieć swoje odbicie, aby móc kontrolować swój wygląd. Kiedy nie mamy dostępu do lustra, przeglądamy się w strumieniu lub naczyniu napełnionym wodą. Piękne, dekoracyjne lustro wprowadza do wnętrza element wyjątkowego stylu i niepowtarzalny klimat. Lustra okrągłe, które stosujemy najczęściej w łazienkach i salonach oraz bogato reprezentowane w naszym sklepie popularne lustra w kształcie kwadratu lub prostokąta do holu, przedpokoju lub garderoby są produktem licznie reprezentowanym, w naszym sklepie. Duży wybór luster ściennych i akcesoriów lustrzanych, takich jak lusterka kosmetyczne z podświetleniem oraz codziennie pojawiające się nowości, jest dla naszych klientów powodem do częstych odwiedzin i zadowolenia z zakupów.

Na stronie prezentujemy efektowne lustro na ścianę salonu lub sypialni.. Tafla lustra Safari wkomponowana w dekoracyjną oprawę z rafii nadaje tej lustrzanej dekoracji waloru cenionej przez naszych klientów  użytkowości. Ta stylowa dekoracja ścienna idealnie wkomponuje się we wnętrza w stylu boho lub skandynawskim.

Materiały Rafia
Kolory Brązowy
Style Boho
Średnica 57,5 cm
Głębokość 2 cm
Sympatyków wzornictwa mebli i dodatków stylu boho zapraszamy do zapoznania się z naszą kolekcją boho
https://bellissimacasa.pl/2254-boho

Sympatyków wzornictwa mebli i dodatków stylu vintage zapraszamy do zapoznania się z naszą kolekcją vintage -https://bellissimacasa.pl/2272-vintage

Może Cię to zainteresuje?

Zobacz naszą propozycje luster do salonu

Polecamy