Wczytuję dane...
Model: BCPOJ-21
Gwarancja: 24 miesięcy
Czas dostawy 92 godzin
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Dekoracyjny pojemnik szklany na słodycze, ciasteczka do przechowywania żywności z miedzianą pokrywką

Magia Estetyki i Funkcjonalności

W świecie Bellissima Casa szklane pojemniki stanowią nieodłączny element każdej kuchni i stołu. Każdy z naszych pojemników, wyjątkowo wykonanych z dekoracyjnego szkła najwyższej jakości, jest nie tylko praktyczny, ale również ozdobiony pokrywką z uchwytem, dodającą elegancji.

Candy Bar: Raj dla Zmysłów

W hotelach, restauracjach i kawiarniach Candy Bar wypełniony naszymi szklanymi pojemnikami staje się miejscem, gdzie zmysły przenoszą się do magicznego świata smaków. Można w nich umieścić niezliczoną paletę słodkości, przekąsek i soczystych owoców, tworząc widowisko, które kusi do skosztowania.

Uniwersalna Koncepcja dla Właścicieli Kawiarni i Gospodarzy Przyjęć

Nasze szklane pojemniki to nie tylko wyraz estetyki, ale także praktyczności. Stanowią unikatową koncepcję zarówno dla gospodarzy eleganckich przyjęć, jak i właścicieli kawiarni, pragnących podkreślić modę i funkcjonalność jednocześnie.

Bellissima Casa - Gdzie Magia Spotyka się z Codziennym Luksusem

W naszym świecie, estetyka nie jest oddzielona od funkcjonalności. Bellissima Casa to miejsce, gdzie szklane pojemniki stają się magią, którą można podać na każdym stole, dodając niezapomniany akcent elegancji i smaku.

  • Wysokość: 20 cm
  • Szerokość: 19 cm
Polecamy