Wczytuję dane...

Ceramiczne siedzisko, stolik pomocniczy z ceramiki z dekoracyjnym wzorem w kolorze czarnym.

Z upływem lat nasze możliwości aranżacji wnętrz bardzo się poszerzają. Pojawiają się nowości, ale powracają także stare, dobre pomysły i materiały. Od kiedy na świecie pojawiła się pierwsza ceramiczna dekoracja, ludzie oszaleli na punkcie ozdobnej porcelany, ceramicznych wyrobów, bogato zdobionych naczyń ceramicznych i dodatków. Te piękne i bogato dekorowane elementy wyposażenia wnętrz potrafią całkowicie odmienić jakość naszego życia. Wprowadzają do naszych salonów, gabinetów czy sypialni element niezwykłego designu, dopełniają i podnoszą na wyższy poziom. Piękne stoliki ceramiczne staną się idealną dekoracją do łazienki w stylu nowoczesnym, hamptons czy glamour. Stołek wykonany z ceramiki wcale nie musi być kruchy, a zatem w salonie możesz bezpiecznie posadzić na nim gości. Ceramiczne siedzisko stanie się w ten sposób dodatkowym krzesłem, którego czasami może Ci w domu brakować. Mnogość wzorów i kolorów ceramicznych mebli i porcelanowych dekoracji potrafi oszołomić. Dlatego, jak zawsze w naszym sklepie chętnie udzielamy porad i ułatwiamy dokonanie wyboru.

Polecamy ten piękny, ceramiczny stołek ze wzorem marokańskiej koniczyny, jako propozycję do Twojego salonu, przedpokoju lub łazienki, gdzie zresztą znajduje najczęstsze zastosowanie. Stolik będzie idealny także jako stolik pomocniczy pod filiżankę kawy lub kieliszek wina. Jest to elegancki i praktyczny dodatek do domu lub ogrodu, na balkon lub taras. Producent nie podaje maksymalnego obciążenia, ale stołek wytrzymuje swobodnie obciążenie dorosłej osoby o tradycyjnej wadze. W naszej kolekcji dostępne są jeszcze inne propozycje dekoracyjnych, ceramicznych stołków.

WYSOKOŚĆ 43 cm
ŚREDNICA 30 cm
KOLOR CZARNY W BIAŁY MAROKAŃSKI WZÓR
MATERIAŁ CERAMIKA
Napisz opinię
2022-08-09 13:37:21 - Ewelina

Polecam.bardzo elegancki, Świetnie wykonany i wytrzymały. Kupiłam do łazienki. Bałam się, że wilgoć zniszczy wzór. Jednak nie. Jest super.

2022-08-09 17:18:09 - Paulina

Stołek wytworny, bardzo elegancki. doskonała jakość. Dostawa bezproblemowa. Polecam Bellissimę.

Polecamy