Wczytuję dane...
Model: BCPAT-03
Gwarancja: 24 miesięcy
Czas dostawy 24 godzin
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Dekoracyjna, okrągła patera do serwowania ciast z pokrywą ze szkła.

Patery, na których serwować będziemy ciasta, owoce albo przekąski są bardzo przydatnym elementem wyposażenia domu. Dzięki nim łatwiej nam będzie podjąć bliskich i zaserwować im nasze wypieki lub soczyście wyglądające owoce. Patery sprawdzają się także, jako niezwykłe dekoracje w naszych wnętrzach nadając im dodatkowego designu. Luksusowe patery znajdują różne zastosowanie. Dlatego każda z nich oddzielnie jest dedykowana do konkretnego rodzaju produktów. W naszej ofercie znajdują się patery o rozmaitych stylach, charakterach i kształtach.

Jaką paterę wybrać — jedno czy wielopoziomową?

Do serwowania tortów najlepiej przyda się patera obrotowa o jednym poziomie. W pomieszczeniach, gdzie dostęp do patery jest ograniczony, sprawdzi się ona idealnie.
Jeśli chcemy wyeksponować większą liczbę produktów, a dodatkowo są to na przykład różne rodzaje wypieków, użyjmy pater wielopoziomowych. Ten typ patery przyda się idealnie na imprezy okolicznościowe, wesela, chrzty czy komunie.

W naszej ofercie znajdziesz propozycje wielu modeli dekoracyjnych pater — wykonanych z metalu, szkła i tworzywa sztucznego.

Na zdjęciu patera o okrągłym kształcie, wykonana z metalu pokrytego polerowanym niklem i szkła efektownie szlifowanego.

WYSOKOŚĆ 19 CM
ŚREDNICA 30 CM
KOLOR SREBRNY
WYKOŃCZENIE POLEROWANY NIKIEL
MATERIAŁ METAL,SZKŁO
UWAGI: PRODUKTY TŁUSTE, KWAŚNE MOGĄ POZOSTAWIAĆ PLAMY NA POWIERZCHNIACH NIKLOWANYCH .
Napisz opinię
2022-08-11 15:31:18 - Ewa Owsiak

To dla mnie nie istotne, ale gdyby nie bardzo drobne dwie ryski (pewnie ze względu na ręczne wykonanie), dałabym 5 gwiazdek, bo patera w 100 % przepiękna i w dobrej cenie.