Wczytuję dane...

Wybrane dla Ciebie

Wybrane dla Ciebie

Raz w tygodniu przeglądamy nasz asortyment pod kątem bieżących trendów, mód i obowiązujących potrzeb naszych klientów. Skąd wiemy, czego potrzebujecie? Wiemy to oczywiście z Waszych maili, telefonów i osobistych rozmów. Bardzo dziękujemy za poświęcony nam czas i uwagę. Dzięki precyzyjnym wskazówkom unikamy popełniania błędów w trakcie dokonywania wyboru. Okazuje się, że doskonale się rozumiemy i często nasz wybór odpowiada w pełni Waszym potrzebom. To duża przyjemność trafiać w gusta klientów.

Jak dokonujemy wyboru

Staramy się, aby asortyment w tym dziale był w miarę możliwości, jak najbardziej różnorodny. Z każdej kategorii wybieramy jeden przedmiot i umieszczamy go w Wybranych dla Ciebie. Czasami nie są to pojedyncze przedmioty, ale ich grupy. Na przykład stolik kawowy mniejszy i większy. Jeden do salonu, drugi na przykład do sypialni bądź gabinetu. Często zdarza się, że przedmioty trafiające tutaj zyskują nowa, obniżoną cenę. Bywa tak na przykład w trakcie sezonowych obniżek i wyprzedaż, takich , jak Black Friday. Zawsze jednak są to artykuły w pełni wartościowe.

Twoja satysfakcja jest naszym priorytetem

Artykuły zakupione w Wybranych dla Ciecie, podobnie, jak pozostałe objęte są pełnymi prawami do reklamacji i zwrotów. Zasady ich realizacji zapisane są w naszym regulaminie.

Jeśli będziesz miał lub miała problem z dokonaniem wyboru, zawsze możesz poprosić nas o radę. Nie wahaj się także zadawać pytania.

Wkrótce w tym miejscu znajdziesz swoje ulubione produkty.